Системи герметизації кабельних проходів

Термоусадні ущільнювачі кабельних проходів - EPAF

Термоусадні ущільнювачі кабельних проходів призначені для створення надійної герметизації кабельного вводу в споруду, розташовану нижче рівня землі, перешкоджаючи проникненню води і газу. Правильно встановлений виріб гарантує герметизацію ущільнення від попадання води і газу при впливі зовнішнього тиску 0,1 MPa між стіною і ущільнювачем, а також між ущільнювачем і кабелем.

Примітки

Для стін більшої товщини можна з’єднати і встановити два ущільнювача.

Вибір в 

Система надувних ущільнювачів кабельних проходів - RDSS

Ущільнювачі RDSS (Rayflate Duct Sealing System) призначені для герметизації проходів кабелів крізь бетонні стіни і перекриття в пластмасових, азбестоцементних і сталевих трубах.

Один ущільнювач може загерметизувати трубне ввід без кабелів (за винятком RDSS150), з одним кабелем або з двома кабелями. У таблиці вибору ущільнювачів представлені мінімальні і максимальні зовнішні діаметри одного кабелю або суми діаметрів 2х кабелів в залежності від внутрішнього діаметра труби.

Примітки

Інструмент для простого і швидкого монтажу замовляються за запитом

Вибір в 

Рукавички для герметизації 2-х - 5-ти - жильних кабелів і кабельних проходів

Рукавички призначені для герметизації корінця багатожильних кабелів і кабельних проходів через стіни та перекриття. Термоплавкий клей створює адгезію з усіма широкозастосовуваними полімерами і металами.

Примітки

Інші типи рукавичок (не вказані в каталозі) можуть бути замовлені за запитом.

Вибір в 

Кабельні капи - 102L

Капи з термоплавким клеєм на внутрішній поверхні призначені для захисту кабелів з пластмасовою, просоченою паперовою і гумовою ізоляцією під час зберігання, транспортування та прокладання.

Примітки

Капи для інших діаметрів кабелю (не вказані в каталозі) можуть бути замовлені за запитом.

Вибір в 

Search

Поиск

Пошук