Ізоляційні манжети та трубки

Товстостінні термоусаджувальні трубки

WCSM – товстостінні галогеночисті термоусаджувальні трубки загального призначення застосовуються для посилення електричної ізоляції і герметизації.

FCSM – товстостінні гнучкі не поширюючі горіння термоусаджувальні трубки застосовуються для посилення електричної ізоляції, захисту та герметизації гнучких кабелів і арматури до них.

ZCSM – товстостінні галогеночисті не поширюючі горіння термоусаджувальні трубки застосовуються для посилення електричної ізоляції, особливо в пожежонебезпечних зонах. Трубки мають стійкість до впливу погодних умов і ультрафіолетового випромінювання.

Примітки

Трубки з клеєм володіють стійкістю до впливу погодних умов і ультрафіолетового випромінювання сонця.

Вибір в 

Термоусаджувальні трубки зі стінками середньої товщини

MWTM – галогеночисті термоусаджувальні трубки зі стінками середньої товщини застосовуються для посилення електричної ізоляції, герметизації та антикорозійного захисту.

LVIT – .гнучкі не поширюючі горіння термоусаджувальні трубки зі стінками середньої товщини застосовуються для посилення електричної ізоляції, захисту та герметизації гнучких кабелів, кабельної арматури і шин.

ZBIT – галогеночисті не поширюючі горіння термоусаджувальні трубки зі стінками середньої товщини застосовуються для посилення електричної ізоляції, особливо в пожежонебезпечних зонах. Трубки мають стійкість до впливу погодних умов і ультрафіолетового випромінювання.

Примітки

Трубки мають стійкість до впливу погодних умов і ультрафіолетового випромінювання.

Вибір в 

Тонкостінні термоусаджувальні трубки

CGAT –  тонкостінні термоусаджувальні трубки застосовуються для посилення ізоляції, герметизації та антикорозійного захисту.

CGPT – тонкостінні не поширюючі горіння термоусаджувальні трубки застосовуються для посилення ізоляції, герметизації та антикорозійного захисту.

DCPT – двоколірні (жовтозелені) тонкостінні не поширюютчі горіння термоусаджувальні трубки застосовуються для ізоляції та захисту провідників заземлення.

Примітки

Трубки мають стійкість до впливу погодних умов і ультрафіолетового випромінювання.

Вибір в 

Двохстінні трубки накатного типу - Rayvolve

Еластомірні (EPDM) двохстінні галогеночисті трубки накатного типу застосовуються для ізоляції і герметизації. Еластомірна трубка насувається на кабель з мінімальними зусиллями навіть при температурі 25 ° С.

Примітки

У місці кабельного з’єднання дозволяється встановлювати трубку на більший діаметр, але не вище максимально допустимого, з урахуванням всіх елементів під трубкою. Виріб постачається на картонній трубці, яка викидається після установки.

Вибір в 

Галогено-чиста, не поширююча горіння, ізоляція шин середньої напруги

BBIT / BPTM (трубки) товсто- / середньо- стінні галогеночисті не поширюючі горіння трекінго- і ерозійно стійкі термоусаджувальні трубки застосовуються для ізоляції на середній клас напруги.

HVBT (стрічки) галогеночисті не поширюючі горіння трекінго- і ерозійностійкі термоусаджувальні стрічки застосовуються для ізоляції на средній класс напруги. Клей не приклеюється до металу.

HVIS (пластини) галогеночисті не поширюючі горіння термоусаджувальні пластини з клеєм застосовуються для ізоляції на середній клас напруги. Усадка відбувається в двох напрямках. Клей не приклеюється до металу. Під час монтажу лист фіксується спеціальними зажимами і куточками з комплекту інструменту для ізоляції шин HVISTOOLS01 або HVISTOOLS02 (збільшений).

 

Примітки

Багато інших типів ізоляції можуть бути замовлені за запитом.

Вибір в 

Ремонтні термоусаджувальні манжети

Галогеночисті ремонтні обертаючі манжети CRSM призначені для швидкого і надійного ремонту пошкоджених пластмасових або металевих оболонок кабелів і відновлюють електричну і механічну цілісність кабелю.

Гнучкі не поширюючі горіння термоусаджувальні обертаючі манжети MRSM призначені для швидкого і надійного ремонту пошкоджених кабелів, що використовуються у вуглевидобувній, будівельній промисловості, на транспорті та інших аналогічних цілях, де потрібні негорючість і збереження гнучкості.

Армовані скловолокном обертаючі манжети RFSM призначені для швидкого і надійного ремонту кабелів і застосовуються там, де потрібна підвищена механічна міцність. Манжети RFSM можуть бути використані в якості зовнішнього покриву в муфтах низької та середньої напруги.

Примітки

На внутрішній поверхні манжет нанесений термоплавкий клей.

Вибір в 

Search

Поиск

Пошук