Кінцеві муфти на напругу до 35 кВ

Кінцеві муфти внутрішньої і зовнішньої установки для кабелів з паперовою (MIND) ізоляцією з жилами в окремих оболонках на напругу 10, 20 і 35 кВ

Кінцеві муфти для екранованих одно- і трьохжильних кабелів з паперовою ізоляцією з нестікаючим просочувальним складом (MIND) з жилами в окремих оболонках на напругу 10, 20 і 35 кВ, наприклад: ЦАОСБУ, ЦОСБ, N (A) EKEBY, N (A) EKBA .

 

Примітки

Один комплект включає матеріали для 3х фаз. Застосовувані кабельні наконечники повинні бути герметичними. Комплектація з наконечниками (-L12) замовляється за запитом.

Арматура для непаяного приєднання заземлення замовляється окремо. Комплект ЕАКТ включає роликові пружини, заземляючі провідники, що оберігають трубки і термоусаджувальну рукавичку для трьохжильних кабелів.

Вибір в 

Кінцеві муфти для одножильних кабелів з пластмасовою та паперовою (MI і MIND) ізоляцією на напругу до 1 кВ постійного струму.

Кінцеві муфти для одножильного кабелю з пластмасовою ізоляцією і паперовою ізоляцією з нестікаючим просочувальним складом (MIND) на напругу до 1 кВ постійного струму, наприклад: СБ2лГ, АСБ2л, СБГ, АСБУ, N (A) KLEY, N (A) KBY.

Застосовувані кабельні наконечники повинні бути герметичними.

Примітки

Кінцева муфта постачається в однофазному виконанні. Кінцеві муфти і компоненти для інших типів і перерізів кабелів можуть бути замовлені за запитом.
Комплекти з болтовими наконечниками замовляються за запитом.

Вибір в 

Кінцеві муфти для гнучких екранованих кабелів з гумовою ізоляцією на напругу 6 кВ

Кінцеві муфти для гнучких екранованих кабелів з гумовою ізоляцією з одною нейтраллю на напругу 6 кВ, наприклад: КГЕ, КДПЕ, NYHSSYCY, NTS, NSS.

На кінцеві муфти зовнішнього встановлення встановлюються по 2 ізоляційні спідниці на жилу.

Примітки

Застосовувані кабельні наконечники повинні бути герметичними.

Кінцеві муфти на інші напруги можуть бути замовлені за запитом.

Вибір в 

Кінцеві муфти для 3-жильних неекранованих кабелів з пластмасовою ізоляцією на напругу 6 кВ

Кінцеві муфти внутрішньої установки для трьохжильних кабелів з пластмасовою ізоляцією без напівпровідного екрану з бронею або з мідним стрічковим екраном на напругу 6 кВ, наприклад: Контрольні ВВБбШв, ВВБ, NYSY, NAYSEY.

Комплект з модифікацією -L12 включає кабельні болтові наконечники з отвором під болт М12 і, відповідно, модифікація -L16 під болт М16. При монтажі адптера RICS на кінцеву муфту EPKT потрібно замовляти модифікацію -L16 (див. каталог).
Арматура для непаяного заземлення замовляється окремо.

Примітки

Один комплект включає матеріали для 3х фаз.

Вибір в 

Кінцеві муфти для кабелів з пластмасовою і паперовою ізоляцією на напругу до 1 кВ

Кінцеві муфти для 3х, 4х і 5и жильних кабелів з пластмасовою ізоляцією з бронею або без броні і для 3х і 4х жильних кабелів з просоченою паперовою ізоляцією, включаючи кабелі з 4-ою жилою меншого перерізу, наприклад, для кабелів з пластмасовою ізоляцією: ВВГ, АВВБ, ВВбШв, АПвВБбШв, NAYBY, N (A) YY, N2XY, AXMK, AMCMK, MCMK, і для кабелів з паперовою ізоляцією: АСБ, ААБл, ААШв, СБ, АСБУ, ААБлУ , N (A) KBA, N (A) KLEY.

Для 3жильних кабелів кінцеві муфти додатково включають непаяну систему для приєднання нейтралі до алюмінієвої оболонки. Система складається з гвинтових хомутів з нержавіючої сталі, дроту нейтралі / заземлення і болтового наконечника.

Примітки

Кінцеві муфти і компоненти для інших типів кабелів можуть бути замовлені за запитом. Всі кінцеві муфти можуть замовлятися з модифікацією -L12, або -L16 за запитом.

Вибір в 

Кінцеві муфти внутрішньої і зовнішньої установки для 3-жильних кабелів з паперовою (MI і MIND) ізоляцією в загальній оболонці на напругу 6 і 10 кВ

Концевые муфты внутренней и наружной установки для 3-жильных кабелей с бумажной изоляцией (типа MI и MIND) и общей алюминиевой или свинцовой оболочкой напряжением 6 и 10 кВ, например: АСБ, ААБУ, АСБУ, СБ2л, АСБ2лГ, СБ, АСБГ, N(A)KBA, N(A)KLEY.

Кінцеві муфти внутрішньої і зовнішньої установки для 3жильних кабелів з паперовою ізоляцією (типу MI і MIND) і загальною алюмінієвою або свинцевою оболонкою напругою 6 і 10 кВ, наприклад: АСБ, ААБУ, АСБУ, СБ2л, АСБ2лГ, СБ, АСБГ, N ( A) KBA, N (A) KLEY.

Комплект з модифікацією -L12 включає кабельні болтові наконечники з отвором під болт М12 і, відповідно, модифікація -L16 під болт М16.

При монтажі адаптера RICS на кінцеву муфту GUST потрібно замовляти модифікацію -L16 (див. каталог).

Примітки

Один комплект включає матеріали для 3х фаз.

Вибір в 

Кінцеві муфти внутрішньої і зовнішньої установки для екранованих трьохжильних кабелів з пластмасовою ізоляцією на напругу 10, 20 і 35 кВ

Кінцеві муфти внутрішньої і зовнішньої установки для екранованих трьохжильних кабелів з пластмасовою ізоляцією напругою 10, 20 і 35 кВ, з бронею або без броні, або мідним стрічковим екраном, наприклад: АПвП, АПвВ, АПвБбШпв, ПвП2г, АПвЕВ, ПвЕПу, АПвЕгаП, N ( A) 2XSY, N2XSEY, N (A) 2XS2Y, 2XSEYBY, AHXCMKWTC, RG70RNR.

Арматура для непаянного заземления заказывается отдельно. Комплект с модификацией L12 включает кабельные болтовые наконечники с отверстием под болт М12 и, соответственно, модификация L16 под болт М16, а модификация L20 под болт М20.

Арматура для непаяного заземлення замовляється окремо. Комплект з модифікацією L12 включає кабельні болтові наконечники з отвором під болт М12 і, відповідно, модифікація L16 під болт М16, а модифікація L20 під болт М20.

При монтажі адаптера RICS на кінцеву муфту POLT потрібно замовляти модифікацію -L16 (див. каталог).

Примітки

Арматура для непаяного приєднання заземлення замовляється окремо.

Вибір в 

Кінцеві муфти внутрішньої і зовнішньої установки для екранованих одножильних кабелів з пластмасовою ізоляцією на напругу 10, 20 і 35 кВ

Кінцеві муфти внутрішньої і зовнішньої установки для екранованих одножильних кабелів з пластмасовою ізоляцією на напругу 10, 20, і 35 кВ, наприклад: АПвПг, АПвВ, ПвПуг, ПвП2г, АПвЕВ, ПвЕПу, АПвЕгаП, N (A) 2XS (2) Y, N2XS (F) 2Y, HXCMK, AHXAMKW, RG7H1R тощо.

Комплект з модифікацією L12 включає кабельні болтові наконечники з отвором під болт М12 і, відповідно, модифікація L16 під болт М16, а модифікація L20 під болт М20. У комбінації з адаптером Райхем RICS для кінцевої муфти POLT12D / 1XI необхідно замовляти модифікацію L16.

 

Примітки

Один комплект включає матеріали для 3х фаз. Застосовувані кабельні наконечники повинні бути герметичними.

Вибір в 

Еластомірні натяжні кінцеві муфти для екранованих одножильних кабелів з пластмасовою ізоляцією з мідним дротяним екраном на напругу 10, 20 і 35 кВ

Кінцеві муфти внутрішньої установки для екранованих одножильних кабелів з пластмасовою ізоляцією на напругу 10, 20, і 35 кВ, наприклад: АПвПг, АПвВ, ПвПуг, ПвП2г, АПвЕВ, ПвЕПу, АПвЕгаП, N (A) 2XSY, N2XS (F) 2Y, HXCMK , AHXAMKW, RG7H1R тощо.

Комплект з модифікацією L12 включає кабельні болтові наконечники з отвором під болт М12 і, відповідно, модифікація L16 під болт М16.

Примітки

Один комплект включає матеріали для 3х фаз.

Вибір в 

Еластомірні передростягнуті кінцеві муфти для екранованих одножильних кабелів з пластмасовою ізоляцією з мідним дротяним екраном на напругу 10, 20 і 35 кВ

Кінцеві муфти внутрішньої установки для екранованих одножильних кабелів з пластмасовою ізоляцією на напругу 10, 20, і 35 кВ, наприклад: АПвПг, АПвВ, ПвПуг, ПвП2г, АПвЕВ, ПвЕПу, АПвЕгаП, N (A) 2XSY, N2XS (F) 2Y, HXCMK , AHXAMKW, RG7H1R.

Кабельний наконечник герметизується мастиковою стрічкою. Комплект з модифікацією L12 включає кабельні болтові наконечники з отвором під болт М12 і, відповідно, модифікація L16 під болт М16, а модифікація L20 під болт М20.

Примітки

Еластомірні передростягнуті муфти мають обмежений час зберігання на складі 36 місяців після виробництва. Монтаж муфт рекомендується проводити при температурі вище 0 ° C.

Вибір в 

Кінцева муфта для кабелів з пластмасовою ізоляцією для електрофільтрів на напругу до 150 кВ постійного струму

Кінцеві муфти для екранованих одножильних кабелів з пластмасовою ізоляцією з дротовим або металевим стрічковим екраном, перетином жил від 35 мм² до 240 мм² і зовнішнім діаметром ізоляції в діапазоні від 26 мм до 52 мм. Кабелі, що використовуються на напругу 72,5, 111 і 150 кВ, як правило, відповідають зазначеним розмірам.

Для кабелів електрофільтрів немає спеціально розроблених міжнародних технічних умов. Для того, щоб відповідати особливим вимогам роботи кінцевих муфт в газовому середовищі електрофільтрів, Райхем розробив спеціальну програму випробувань і провів кваліфікаційні випробування цих муфт.

Примітки

Один комплект кінцевий муфти типу FCEV включає матеріали для однієї фази. Кінцеві муфти для інших розмірів і типів кабелів можуть бути замовлені за запитом.

Вибір в 

Кінцева муфта для кабелів з пластмасовою ізоляцією для електрифікованих залізниць на напругу до 25 кВ

Кінцеві муфти для екранованих одножильних кабелів з пластмасовою ізоляцією з дротовим екраном, перетином жил від 150 мм² до 240 мм² і зовнішнім діаметром ізоляції в діапазоні від 30 мм до 45 мм. Кабелі, що використовуються на напругу Uo / Um 30/52 кВ та 41 / 72,5 кВ, як правило, відповідають зазначеним розмірам.
Кінцеві муфти випробувані відповідно до стандарту IEEE-48-1990, який перевищує стандарт МЕК-60840-1999-2 для кабелів і кабельної арматури з найбільшим тривало допускаючою робочою напругою мережі Um 52 кВ. Це відповідає контактній мережі з номінальною напругою Uном. = 25 кВ (фаза / земля), для якої вимоги EN 50163 визначають Umax1 = 27,5 кВ (довгостроково) і Umax2 = 29 кВ (не більше 5 хв.).

 

Примітки

Кінцева муфта поставляється в однофазному виконанні.
Кінцеві муфти для інших типів і перетинів кабелів можуть бути замовлені за запитом.

Вибір в 

Search

Поиск

Пошук