Обмежувачі перенапруги (ОПН)

МЕТАЛООКСИДНІ ОПН ДЛЯ РОЗПОДІЛЬЧИХ МЕРЕЖ НАПРУГОЮ ДО 110 кВ

ОПН компанії «Тайко Електронікс» розроблені для різних рівнів напруги, класу розряду ліній і для інших різних застосувань. Додаткова арматура дозволяє нашим ОПН відповідати індивідуальним вимогам по їх підключенню до різних лінійних і заземляючих конструкцій.

HDA, OCP і PCA – це сучасні типи ОПН родини Raychem і Bowthorpe.

 

Примітки

Більш детальну інформацію про металооксидні обмежувачі перенапруги для розподільчих мереж напругою до 110 кВ Ви можете знайти в каталозі або зв’язатися з нами.

Вибір обмежувачів перенапруги та їх застосування в розподільних мережах середньої напруги дивіться в каталозі.

Вибір в 

ОБМЕЖУВАЧІ ПЕРЕНАПРУГИ В ПОЛІМЕРНОМУ КОРПУСІ НАПРУГОЮ ДО 550 кВ

Модульні ОПН ППК застосовуються для захисту обладнання підстанцій та ліній електропередач. Завдяки їх високій механічній міцності вони можуть застосовуватися замість опорних ізоляторів при приєднанні повітряних і кабельних високовольтних ліній. Це спрощує монтаж кабельних муфт, зменшує вартість підстанцій і робить компонування більш естетичним. Слід зазначити, що не всі ОПН можуть використовуватися в якості опорного ізолятора через знижену механічну міцність.

 

Примітки

Більш детальну інформацію по ОПН в полімерному корпусі Ви можете знайти в каталозі або зв’язатися з нами.

Вибір в 

ВИСОКОВОЛЬТНІ ПОЛІМЕРНІ ОБМЕЖУВАЧІ ПЕРЕНАПРУГИ

Кілька десятків років виробництва і експлуатації зробили досконалу одноколонкову жорстку армовану конструкцію наших обмежувачів перенапруг з ZnO варисторами, стягнутими в кліть з скловолоконних ниток.

Примітки

Більш детальну інформацію по ОПН в полімерному корпусі Ви можете знайти в каталозі або зв’язатися з нами.

Вибір в 

ПІДВІСНІ ОБМЕЖУВАЧІ ПЕРЕНАПРУГИ СЕРІЇ BOWTHORPE EMP

Переваги обмежувачів перенапруг серії Bowthorpe EMP для високовольтних повітряних мереж:
Значно знижується ймовірність аварії від поверхневих перекриттів в результаті роботи комутаційних апаратів.

Енергія грозових перенапруг поглинається обмежувачами безпосередньо на лінії, що знижує негативний вплив на обладнання підстанцій.
Магістральна система високовольтної повітряної лінії зможе працювати навіть при низькому опорі ґрунту на місці установки опор.
Усунення проблеми перебоїв постачання електроенергії промисловим підприємствам, чутливим до перебоїв електроенергії.
Обмежувачі перенапруг розраховані на застосування в стандартній 3х фазній мережі, вони монтуються вздовж лінії з оптимальними інтервалами для найбільш ефективної роботи TLA при захисті високовольтної лінії. Таким чином вирішується проблема необхідності збільшення стандартного рівня ізоляції системи (це зазвичай вимагає дослідження всієї системи).

Примітки

Приклад застосування ОПН на високовольтних повітряних лініях, включених паралельно гірлянді підвісних ізоляторів вважається найбільш надійним і ефективним методом поліпшення експлуатаційних характеристик лінії, особливо із застосуванням якісної системи заземлення і являє собою найкраще поєднання вартості та ефективності захисту від грозових перенапруг.

Вибір в 

Search

Поиск

Пошук