Системи підключення до осередків розподільних пристроїв з газовою ізоляцією до 35 кВ

RICS 3133 - Ізоляційний T-подібний адаптер на напругу до 10 кВ для РУ з газовою ізоляцією з бушингами типу С

Ізоляційний адаптер забезпечує надійну герметизацію, ізоляцію і електричне з’єднання між кінцевими муфтами Райхем і РУ з газовою ізоляцією на напругу до 12 кВ з бушингами по EN 50181 тип C.

Примечания

Адаптери типу RICS сумісні з будь-якими кінцевими муфтами Райхем з розділу «Кінцеві муфти»

Выбор в 

RICS 51xx - Ізоляційний T-подібний адаптер на напругу 10 і 20 кВ для РУ з газовою ізоляцією з бушингами типу С

Ізоляційний адаптер забезпечує надійну герметизацію, ізоляцію і електричне з’єднання між кінцевими муфтами Райхем і РУ з газовою ізоляцією на напругу до 24 кВ з бушингами по EN 50181 тип C.

Примечания

Адаптери RICS сумісні з будь-якими кінцевими муфтами Райхем з розділу «Кінцеві муфти»

Выбор в 

RSTI - Екранована Т-подібна система на напругу 10, 20 і 35 кВ для комірок РУ з газовою ізоляцією з бушингами типу С

Экранированные адаптеры Райхем предназначены для подсоединения одножильных кабелей с пластмассовой изоляцией к ячейкам РУ с газовой изоляцией с бушингами типа С по EN 50181 на напряжение до 42 кВ. Присоединение может быть выполнено также и для параллельного подключения 2-х и 3-х кабелей. Такая конфигурация требует механического закрепления каждого кабеля в ячейке. Для подключения нагрузки до 1250 А к бушингам типа С возможно параллельное присоединение трех кабелей в параллель.

Екрановані адаптери Райхем призначені для під’єднання одножильних кабелів з пластмасовою ізоляцією до комірок РУ з газовою ізоляцією з бушингами типу С по EN 50181 на напругу до 42 кВ. Приєднання може бути виконано також і для паралельного підключення 2х і 3х кабелів. Така конфігурація вимагає механічного закріплення кожного кабелю в комірці. Для підключення навантаження до 1250 А до бушингів типу С можливе паралельне приєднання трьох кабелів в паралель.

Примечания

Комплекти для 3жильних кабелів замовляються окремо.

Выбор в 

RDA - ОПН для системи RICS

ОПН встановлюються безпосередньо на шпильку підключення адаптера і обмежують рівень напруги до безпечного. ОПН RDA встановлюються разом з будь-якими кінцевими муфтами Райхем з використанням адаптера RICS51×9. Адаптер має додатковий канал для підключення ОПН. Конструкція адаптера не набагато більше звичайного адаптера, що дозволяє йому вписуватися в габарити кабельних відсіків більшості існуючих РУ.

ОПН RDA застосовуються на напругу від 6 до 24 кВ. ОПН відповідає вимогам МЕК60099-4, має 1 клас розряду лінії і номінальний струм к.з. 10 кА.

Примечания

ОПН для інших напруг замовляються за запитом.

Выбор в 

RSTI-SA - ОПН для системи RSTI

Сучасні РУ з газовою ізоляцією підключаються до комбінованої мережі, що включає кабельні та повітряні лінії, і повинні бути захищені від перенапруг, які наводяться в мережі. ОПН встановлюються в місці підключення кабельної лінії і обмежують рівень напруги до безпечного.

ОПН встановлюється безпосередньо на шпильку підключення адаптера. Габарити конструкції збільшуються до глибини конструкції подвійного підключення адаптерів, що дозволяє застосовувати її в кабельних відсіках багатьох стандартних РУ.

ОПН RSTISA застосовується на напругу від 12 до 24 кВ. ОПН відповідає вимогам МЕК60099-4, має 1 клас розряду лінії і номінальний струм к.з. 10 кА.

Примечания

ОПН для інших напруг замовляються за запитом.

Выбор в 

RSES, RSSS - Екранована система на напругу 10 і 20 кВ для трансформаторів та осередків РУ з газовою ізоляцією для бушингів типу А

Екрановані адаптери Райхем призначені для під’єднання одножильних кабелів з пластмасовою ізоляцією до комірок РУ з газової ізоляцією з бушингами типу А (250 А) відповідно до EN 50181 на напругу до 24 кВ. Адаптер має пряме або Тобразне виконання.

Примечания

Термоусадні манжети також забезпечують надійну герметизацію з’єднання і забезпечують маркування фаз. Такі манжети входять в комплекти з маркуванням Р.

Выбор в 

Приналежності для систем підключення RICS, RSTI і RSES / RSSS

Вимірювальна втулка

Вимірювальна втулка призначена для проведення вимірювань, не відключаючи кабель і Тадаптер від РУ, для цього викручується задня втулка і на її місце вкручується вимірювальна втулка. Для одночасного випробування всіх фаз рекомендується застосовувати втулки різної довжини.

Кінцева заглушка

Кінцева заглушка призначена для установки на адаптер, від’єднаний від бушинга РУ, під час проведення випробувань на кабелі. Заглушку слід встановлювати до подачі будь-якої напруги. Випробування без заглушки можуть привести до пошкодження адаптера.

Заземлювальна втулка

Заземлювальна втулка призначена для заземлення кабелю без зняття адаптера і від’єднання кабелю від РУ. Втулка накручується на місце задньої втулки адаптера. Контактна частина втулки розрахована на підключення до стандартної системи заземлення і на стандартні струми к.з.

Примечания

Всі типи вказані в каталозі.

Выбор в 

Search

Поиск

Пошук