Високовольтні кабельні муфти понад 110 кВ

КІНЦЕВІ МУФТИ

Кінцеві муфти в полімерному корпусі OHVTC
Кінцеві муфти призначені для роботи при будь-яких умовах навколишнього середовища. Муфти можуть бути встановлені на кабель з полімерною ізоляцією і будь-якою конструкцією металевих оболонок і броні. Полімерний корпус може постачатися з різною довжиною шляху витоку до 50 мм / кВ, що відповідає найважчим умовам забруднень відповідно до МЕК 60071-1 і МЕК 60071-2.(див. каталог)

Сухі кінцеві муфти OHVT-D
Сухі кінцеві муфти призначені для роботи у важких кліматичних умовах. Конструкція муфти не містить ізоляційних рідин. Муфти призначені для кабелів з пластмасовою ізоляцією і різними типами екранів, броні і оболонок. Полімерний корпус має велику довжину шляху витоку і відповідає максимальним вимогам МЕК 60071-1 і МЕК 60071-2 за умовами забруднення. Механічні характеристики муфти аналогічні характеристикам звичайних маслонаповнених кінцевих муфт в композитному корпусі.(див. каталог)

Кінцеві муфти в фарфоровому корпусі OHVT-P
Кінцеві муфти з порцеляновим ізолятором розроблені на клас напруги до 245 кВ і призначені для роботи в складних умовах навколишнього середовища. Муфти можуть бути встановлені на кабель з полімерною ізоляцією і будь-якою конструкцією металевих оболонок і броні.(див. каталог)

Термоусадні кінцеві муфти OHVT-123H
Термоусаджувальна кінцева муфта OHVT123H призначена для тимчасового підключення на клас напруги до 123 кВ відповідно до МЕК 60840. (див. каталог)

Примітки

Кінцеві муфти можна замовити за запитом.

Вибір в 

ВТИЧНІ (ШТЕКЕРНІ) МУФТИ СУХОГО ВИКОНАННЯ PHVS, PHVT

Компактні втичні (штекерні) муфти сухого виконання призначені для підключення кабельних ліній до елегазових розподільних пристроїв (PHVS) і трансформаторів (PHVT).

Ці штекерні муфти і ізолятори можуть бути встановлені в КРПЕ, виконані відповідно до МЕК 62271-209, розділ 7.2 і МЕК 60859. Муфта легко роз’єднується і складається з штекерної частини і епоксидного ізолятора.

Ізолятор встановлюється в КРПЕ або трансформатор на заводі-виробнику обладнання. У разі коротких кабельних довжин, через невелику вагу кабелю і штекерної частини, вони можуть бути поставлені на монтажний майданчик передвстановленими, що знижує час монтажу.

Примітки

Втичні (штекерні) муфти сухого виконання PHVS, PHVT можна замовити за запитом.

Вибір в 

З'ЄДНУВАЛЬНІ І ТРАНСПОЗИЦІЙНІ МУФТИ EHVS

Трьохкомпонентні EHVS-T
З’єднувальні муфти типу EHVST мають трьохкомпонентну конструкцію, що володіє перевагами при обробленні кабелю і монтажі. Конструкція транспозиційної муфти типу EHVSTWS може бути застосована для різних схем транспозиції і додаткового заземлення. Муфти призначені для кабелів з пластмасовою ізоляцією різної конструкції з оптоволокном і без нього, різними типами екранів, броні і оболонок (див. каталог)

ОднокомпонентніEHVS-S

З’єднувальні муфти типу EHVS-S мають однокомпонентну конструкцію і виробляються для класів напруги до 245 кВ. Застосовуються для з’єднання кабелів з пластмасовою ізоляцією з різними типами конструкцій екранів і металевих оболонок. Стрес-конус виготовлений із силіконової гуми з інтегрованими в нього геометричними елементами вирівнювання напруженості електричного поля. Муфта включає в себе елементи конструкції, які володіють певними електричними властивостями, керують електричним полем і захищають її від проникнення вологи, щоб забезпечити муфту важливими функціями, необхідними для продуктів високої напруги. (див. каталог)

Примітки

З’єднувальні і транспозиційні муфти EHVS можна замовити за запитом.

Вибір в 

ШАФИ ЗАЗЕМЛЕННЯ І ТРАНСПОЗИЦІЇ

Шафи транспозиції використовуються для заземлення або транспозиції екранів однофазних кабелів, що знижує або усуває циркуляційні струми і наведену напругу.

Примітки

Шафи мають як підземне, так і зовнішнє виконання
Дозволяють підключати кабелі перерізом до 300 мм2
Одно- та трифазні конструкції шаф
Виконання шаф з обмежувачами перенапруги (ОПН) і без них
Стійкість до току короткого замикання до 40 кА протягом 1 сек.
Випробувані на електричну і механічну міцність
Виконання шаф зі зйомними перемичками і без них

Вибір в 

ОПТОВОЛОКОННІ КОМПЛЕКТИ ДЛЯ КАБЕЛЬНИХ МУФТ

Оптоволокно, інтегроване під оболонку високовольтних кабелів, призначене для контролю температури кабелю і передачі даних в диспетчерський пункт. Оптоволоконний набір TE Connectivity розроблений для використання з високовольтними кабелями.

Примітки

Набір складається з оптоволоконної муфти Райхем і термоусаджуваних компонентів для механічного захисту і герметизації.

Вибір в 

ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КАБЕЛЬНИХ СИСТЕМ І ОПН

Обмежувачі перенапруг в полімерному корпусі
Обмежувачі перенапруг (ОПН) призначені для захисту електрообладнання і ліній електропередач від перенапруг. Наші ОПН в полімерній ізоляції встановлюються на підстанціях, а також на лініях електропередач, в безпосередній близькості від обладнання, без небезпеки його руйнування. Ми пропонуємо різні типи ОПН для захисту кабельних ліній 110 кВ і 220 кВ. (див. каталог)

Апаратні затискачі
Апаратні затискачі призначені для підключення кінцевих муфт і електричних апаратів до гнучкого проводу або шин розподільного пристрою. TE Connectivity виробляє апаратні затискачі на клас напруги до 800 кВ включно для різних застосувань і з різних матеріалів, таких як алюміній, мідь і бронза.(див. каталог)

Герметизуючі системи:
Товстостінні галогеночисті термонасадкові трубки WCSM;
Галогеночисті ремонтні манжети CRSM;
Система надувних ущільнювачів кабельних проходів RDSS. (див. каталог)

Кабельні затискачі
Кабельні затискачі марок ST і TRI призначені для надійного кріплення кабелю до конструкцій (стійок, кронштейнів, полицям і т.п.) уздовж кабельної траси, а також в обов’язкових місцях кріплення кабелю (біля муфт, в місцях поворотів і сходів з конструкцій). (див. каталог)

Інструменти
Для монтажу кабельної арматури TE Connectivity не потрібні спеціальні монтажні пристосування. Якщо монтажна бригада не має стандартного набору необхідних інструментів для монтажу високовольтних муфт, TE Connectivity пропонує готовий набір. Він включає всі необхідні інструменти для однієї монтажної бригади і гарантує швидкий і надійний монтаж. (див. каталог)

Примітки

Допоміжне обладнання для кабельних систем і ОПН можна замовити за запитом.

Вибір в 

Search

Поиск

Пошук