Комплексні рішення для відновлюваної енергетики

Людська цивілізація в процесі свого розвитку поступово збільшує застосування екологічно чистих джерел енергії. Україна є одним зі світових лідерів цього напрямку, в країні ведеться робота з будівництва великої кількості проектів вироблення і передачі електроенергії, отриманої за “зеленим тарифом.

Електроенергія, вироблена вітряними турбінами або сонячними панелями повинна безперебійно передаватися в енергетичну систему країни. Для забезпечення цього, в передавальній системі застосовуються найбільш передові технології, обладнання та матеріали.

Tyco Electronics є одним зі світових лідерів, що постачають надійні ключові компоненти для комплексних об’єктів вітроенергетики і сонячних електростанцій усього світу.

Перелік продукції ТЕ, що мінімально поставляється на одну вітроустановку (кількість вітроустановок в одному проекті може бути від 20 і більше):

Крім того, для з’єднання і підключення кабелів від вітрополя і / або сонячних установок в систему підстанції, яка передає потужність, застосовуються з’єднувальні та кінцеві муфти середньої (зазвичай 35 кВ) і низької напруги.

На кожній підстанції, що видає електроенергії в систему (це може бути ПС класу напруги 110кВ, 150кВ, 220кВ, 330кВ і вище) застосовується стандартна продукція Тайко Електронікс:

  • Обмежувачі перенапруг високого, середнього та низького напруг;
  • З’єднувальні та кінцеві муфти для внутріподстанціонних з’єднань;
  • З’єднувальні та кінцеві муфти високої напруги (згідно з проектом);
  • Система посилення ізоляції (згідно з проектом);
  • Система герметизації кабелів.

Кількість проектів різної складності та обсягу, виконаних в світі із застосуванням продукції ТЕ постійно збільшується, на сьогодні становить понад 200, в Україні продукція ТЕ застосована в більшості проектів вітро- та сонячної енергетики, зокрема:

  • Новоазовский вітропарк;
  • Очаківска ВЕС;
  • Керченский вітропарк.

Інноваційні рішення для вітроенергетики представлені в каталозі.
Можливості ринка вітропарків для продукції Tyco Electronics представлені в каталозі.

Search

Поиск

Пошук