Реконструкція ПС 220/35/10 кВ «Березань» для підключення СЕС “Восход-Солар”

Характеристики проекту

Задача:

Реконструкція ПС 220/35/10 кВ «Березань» для приєднання СЕС «Восход-Солар», встановленої потужності 60 МВт, до енергосистеми України.

Замовник:

ДП НЕК “Укренерго”

Період виконання робіт:

Грудень 2017р. – Жовтень 2018р.

Місце робіт:

смт. Березанка, Березанський район, Миколаївської області

Опис проекту

ТОВ «Елміко» в якості генерального підрядника були виконані роботи з коригування проектної документації та організовані роботи по реконструкції підстанції 220/35/10 кВ «Березань» Південної електроенергетичної системи ДП НЕК «Укренерго» в рамках приєднання сонячної електростанції «Восход-Солар» встановленою потужністю 60 МВт до енергосистеми України.

В рамках реалізації проекту на підстанції виконано будівництво нової будівлі ЗПК з зовнішньою і внутрішньою обробкою, споруджено резервуар аварійного збору трансформаторного масла і двох резервуарів протипожежного водопостачання, реконструкція і розширення ВРП 220 кВ та ВРП 35 кВ з повною заміною будівельної частини і установкою високовольтного обладнання зарубіжних і вітчизняних виробників, змонтовано КРПЗ-10 кВ встановлено другий трансформатор потужністю 63 МВА, проведена повна заміна обладнання власних потреб підстанції й постійного і змінного струму з установкою щитів і акумуляторної батареї.

Виконано монтажні і пусконалагоджувальні роботи вторинних пристроїв релейного захисту на базі терміналів «Діамант», REL, RET, REU, RED, REC, організовані високочастотні канали для роботи захистів лінії і протиаварійної автоматики між суміжними підстанціями на базі АПК «КАЛИНА». Виконано монтаж і налагодження автоматизованої системи управління технологічним процесом (АСУТП), системи обліку електроенергії (АСОЕ) локального рівня з інтеграцією в регіональний рівень Південного регіону. Згідно проекту встановлена ​​і введена в роботу комплексна система безпеки в складі: системи доступу на об’єкт, протипожежної сигналізації, охоронного та технологічного відеоспостереження. Виконано будівництво оптоволоконної кабельної лінії зв’язку і організовані канали передачі інформації з підстанції.

Роботи виконані у відповідності з діючими будівельними нормами і правилами, згідно з розробленою проектної документації та умов укладеного договору, з належною якістю і в установлений термін. При цьому, в ході виконання робіт максимально враховувалися побажання Замовника, використовувалися сучасні будівельні матеріали і прогресивні технології, поставлене обладнання відповідає всім сучасним вимогам надійності.

Об’єкт введений в експлуатацію в стислі терміни, встановлені планом-графіком виконання робіт.

Search

Поиск

Пошук