Про компанію Tyco Electronics

Тайко Електронікс є провідним світовим виробником компонентів для енергетики та електроніки. У 2009 році обсяг продажів компанії перевищив 10 млрд. $ США. Компанія налічує більше 200 000 замовників в 150 країнах світу. У 13 науково-дослідних центрах Тайко Електронікс працюють близько 7000 інженерів, створюючи нові матеріали і конструкції, і отримали в ході робіт понад 16000 патентів.

Щорічно Тайко Електронікс направляє на наукові цілі і розробки більш 600 млн. $ США. Результатом таких інвестицій є той факт, що в даний час 34% наших продажів доводиться на вироби, розроблені протягом останніх 3-х років. Виробничі потужності, що знаходяться в 25 країнах, і наявність розгалуженої мережі торгових представництв є важливою перевагою для наших замовників.

Відділення Енергетики відноситься до одного з підрозділів компанії Тайко Електронікс і займається розробкою і виробництвом виробів для енергетики. В даний час Відділення Енергетики налічує більше 4000 чоловік, а його річний оборот становить понад 800 млн. $ США. Наші вироби широко застосовуються по всьому світу в енергосистемах і електромережах, на промислових підприємствах і залізницях, заводами-виробниками електроустаткування.

Тайко Електронікс є провідним світовим виробником арматури на низьку, середню і високу напругу. Ми розробляємо і випускаємо:
– Кабельну арматуру
– З’єднувачі і лінійну арматуру
– Металооксидні обмежувачі перенапруги (ОПН)
– Полімерні ізолятори
– Системи посилення ізоляції.

Постійні інновації та вдосконалення кабельної арматури Райхем засновані на 50-річному досвіді самостійного створення матеріалів, розробок конструкцій, випробувань і виробництва. Результатом цього є наші ключові технології, такі як: термовмощуюча, еластомерна, заливна, гелева, а також технологія виготовлення з’єднувачів і наконечників.
Різноманітність технологій Райхем дозволяє запропонувати оптимальні рішення для кожного з наших замовників.

Глобальна мережа інженерних центрів, заводів і представництв Тайко Електронікс, що знаходяться на 5-ти континентах, дає можливість оптимізувати витрати на виробництво, швидко реагувати на запити замовників і зменшувати терміни поставки виробів.

Search

Поиск

Пошук