Система посилення ізоляції

 

На основі накопиченого протягом тривалого часу досвіду в області полімерної технології та ізоляційних матеріалів для енергетики фірма “Райхем” розробила Систему Посилення Ізоляції, що включає в себе великий діапазон легко встановлюваних ізолюючих трубок, пластин, стрічок, корпусів і деталей, призначених як для зовнішнього застосування, так і для використання всередині приміщень. Система дозволяє зменшити габарити, забезпечує захист від пробою в разі випадкового перекриття шин і запобігає пробою ізоляторів і бушінг через забруднення. Дана система представляється ідеальною як для закритих, так і для відкритих шинопроводів, а також для виконання під’єднання в високовольтних розподільних пристроях, на підстанціях і в електричних апаратах.

ВИСОКОЯКІСНИЙ ЗАХИСТ ДЛЯ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ ЗОВНІШНЬОЇ УСТАНОВКИ

Надійність мереж є пріоритетним завданням в енергетичних системах. Справа в тому, що перебої в живлені збільшують витрати на технічне обслуговування і дратують споживачів. Неполадки на шинах підстанцій можуть привести до виходу з ладу розташованого поруч дорогого устаткування. На усунення подібних аварій можуть бути потрібні великі кошти, включаючи витрати на заміну устаткування, витрати на оплату праці, екологічну очистку території. При цьому слід враховувати і втрату прибутку. Фірма “Райхем” може допомогти підприємствам уникнути незапланованих простоїв. Протягом більш ніж 20 років наша продукція забезпечує захист підстанцій і повітряних ліній по всьому світу завдяки тому, що вона істотно підвищує рівень ізоляції. Додаткове збільшення рівня ізоляції означає, що підприємства електричних мереж можуть підвищити надійність своїх систем, виключивши можливість перебоїв в живленні, обумовлених птахами, тваринами або важкими умовами навколишнього середовища.

ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕБОЇ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ, ВИКЛИКАНИХ ПТАХАМИ І ТВАРИНАМИ

Птахи і тварини часто потрапляють всередину підстанцій, крім того, птахи сідають на повітряні лінії, викликаючи аварії через перекриття фаз. Подібні перебої харчування особливо часто відбуваються в підстанціях на напрузі 6, 10, 35 кВ, де відстані між струмоведучими частинами виконані без урахування небезпеки подібних замикань. Тепер це не проблема. Система фірми “Райхем”, що складається з термоусаджуваних трубок, стрічок і пластин, а також з полімерних кришок і перегородок, забезпечує надійну, дешеву, легко монтуючу додаткову ізоляцію, запобігає перебої живлення через попадання на електрообладнання птахів і тварин. Крім того, завдяки застосуванню подібної системи знижується негативний вплив електричних мереж на природу. Великий діапазон усадження спрощує вибір виробів за типорозмірами та дозволяє їх застосовувати для різноманітних струмоведучих частин, шин, з’єднань, ізоляторів і бушингів. Товщина стінок контролюється самим процесом термоусадки. Ізоляційні корпуси і деталі легко і швидко монтуються, і, крім того, вони можуть бути сконструйовані на замовлення споживача. При установці ізоляційних систем немає необхідності демонтувати шини або приєднання.

ЗАХИСТ ВІД ДІЙ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Умови навколишнього середовища можуть істотно впливати на робочі характеристики зовнішніх систем ізоляції. Навіть при наявності незначного забруднення можливі пробої під час дощів або при обливанні водою ліній, що знаходяться під напругою. Пробої також можливі при накопиченні забруднень на поверхнях ізоляторів понад рівня, розрахованого при проектуванні. Це відбувається в багатьох випадках, включаючи промислові регіони, прибережні області і пустелі. Рішення проблеми полягає в використанні системи підвищення рівня ізоляції. Пристосування у вигляді зонтичних термоусаджуваних насадок фірми “Райхем” представляють собою унікальне, довгострокове рішення для усунення пробоїв, обумовлених забрудненнями. При цьому відбувається збільшення довжини шляху струмів витоку по поверхні ізолятора і поліпшення форми ізолятора. Додаткові ізоляційні спідниці фірми “Райхем” представляють собою ефективне рішення проблеми в разі пробоїв, викликаних високою вологістю. Подібні системи чудово зарекомендували себе протягом більш ніж 20 років експлуатації.

КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ІЗОЛЯЦІЇ

Система підвищення рівня ізоляції фірми Райхем включає вироби для підстанцій та повітряних ліній в системі енергорозподілу і живлення. Всі вироби системи підвищення рівня ізоляції виготовлені на основі однієї і тієї ж технології фірми Райхем, яка передбачає утворення в полімерах поперечних зв’язків. Саме використання подібної технології забезпечило прекрасні робочі характеристики і надійність наших систем протягом більш ніж 25 років експлуатації.

Для правильного вибору систем посилення ізоляції Ви можете зв’язатись з нами або вибрати потрібну систему в каталозі.

 

 

   

 

Search

Поиск

Пошук