Технологія еластомерних натяжних і передрозтягнутих матеріалів

Муфти, виготовлені згідно натяжної технології, зберігаються і поставляються замовнику не в розтягнутому стані. При монтажі муфти повинні насуватися на оброблений кабель, причому для цього можуть вимагатися спеціальні інструменти. Після монтажу муфти залишаються в розтягнутому стані. Для цієї технології характерно застосування еластичних силіконових і більш жорстких EPDM матеріалів. При використанні еластичних матеріалів монтаж виконується простіше, забезпечується більший робочий діапазон. Однак, такі матеріали чутливі до механічних пошкоджень, причому, що виникають в них тріщини можуть мимовільно розвиватися. Також слід враховувати можливість зворотного сповзання в процесі монтажу і після нього.

Поєднання еластичності, електричної міцності, стійкості до механічних впливів і впливів навколишнього середовища реалізовано в матеріалах, що випускаються Тайко Електронікс по еластомерній натяжна технології.

Натяжна кабельна арматура проводиться з використанням поперечнозшитих еластомерних компонентів, які гарантують простий монтаж без необхідності застосування спеціального інструменту.

Кабельна арматура Тайко Електронікс розроблена таким чином, щоб повністю виключити можливість зворотного сповзання муфти з кабелю після монтажу при будь-яких умовах експлуатації. Муфти мають виняткову електричною міцністю і стійкістю до впливів навколишнього середовища, промислових забруднень, явищам трекінгу і ерозії.

Монтаж виконується без використання спеціального інструменту і повинен проводитися при температурах вище 0 ° С. Муфта насувається на оброблений кабель на строго певну довжину. Після монтажу трубка забезпечує тиск з силою, необхідної для герметизації. Конструкція виключає зворотне сповзання і забезпечує необхідні електричні характеристики.

Технологія еластомерних передрозтягнутих матеріалів схожа на технологію натяжних матеріалів. Відмінність полягає в тому, що еластомерна трубка попередньо розтягується і поміщається на міцне утримує основу. Матеріал при цьому потрібно розтягнути з досить великою силою, тому для такої технології краще використовувати більш еластичних силіконів і EPDM-матеріалів, ніж для технології натяжних матеріалів. Але при цьому слід враховувати можливість зворотного сповзання і мимовільного розвитку тріщин, які можуть утворюватися на поверхні при механічному впливі. Також для всіх еластомерних матеріалів характерно погіршення з часом пружних властивостей. Неможливість повернутися до свого початкового стану обмежує термін зберігання і діапазон застосування попередньо розтягнутих матеріалів. Втрату пружності необхідно брати до уваги, щоб забезпечити силу усадки, достатню для надійної герметизації, механічного захисту і необхідних електричних характеристик.

Уміння поєднати необхідну еластичність, електричну міцність, механічну міцність і стійкість до впливів навколишнього середовища реалізовано в матеріалах Тайко Електронікс, вироблених за даною технологією. Поперечно-зшиту еластомерну трубку попередньо розтягують і поміщають на жорстке і дуже міцну основу, яке запобігає передчасну деформацію і стиснення трубки. Надійність і довговічність такої муфти залежить від того, як точно вона була встановлена ​​на кабелі під час монтажу. Наша арматура дозволяє легко контролювати точність установки трубки під час монтажу і не вимагає застосування спеціального інструменту. Муфти Тайко Електронікс призначені для застосування з механічними з’єднувачами та наконечниками і розраховані на кабелі з екранами стандартних перетинів. Кабельна арматура відрізняється чудовими електричними характеристиками, має стійкість до впливу навколишнього середовища, явищ трекінгу і ерозії.

 

Search

Поиск

Пошук