Заливна технологія

Заливний матеріал складається з двох компонентів, що поставляються в пакетах або банках. Після змішування компонентів матеріал заливається в корпус і застигає. Раніше для заливки часто застосовувалися матеріали на основі поліуретану або епоксидної смоли з закріплювача для процесу зшивання. В процесі застигання таких матеріалів виділяється тепло, а самі матеріали мають шкідливий вплив на навколишнє середовище і здоров’я людей через наявність в них ізоціанатів. Після застигання матеріал стає дуже жорстким.

Компанією Тайко Електронікс був розроблений заливий склад Guroflex, який також складається з двох компонентів, але не має шкідливого впливу на здоров’я і дозволяє виробляти монтаж при низьких температурах. При змішуванні компоненти Guroflex вступають в реакцію і утворюють поперечнозшиту структуру. В процесі реакції виділення тепла не відбувається. Після застигання Guroflex надійно склеюється з матеріалами кабелів будь-якого типу, залишаючись при цьому еластичним, що практично виключає утворення розривів, тріщин або відколів.

Guroflex чудовий ізоляційний матеріал адаптується до теплового розширення кабелів і надійно приклеюється до металів, захищаючи їх від корозії. При необхідності демонтажу Guroflex може бути легко видалений з металевих поверхонь.

Склад Guroflex може змішуватися при температурах до -10 ° С.

 

Search

Поиск

Пошук